Kdo tiskne trička vod Másla?

Jmenuji se Eliška Másnicová a už od základní školy si nesu přezdívku MÁSLO

Jsem takový ten tvořivý a hravý typ, proto jsem se hned po základní škole vrhla na dráhu předškolní pedagogiky. Cestou mě zlákalo umění, a tak mé další kroky vedly na výtvarnou katedru pedagogické fakulty. 

Po kresbě a malbě jsem se dostala také ke grafickým technikám a linoryt si mě naprosto získal. Je krásný ve své jednoduchosti, dokáže být jemný a zároveň plný razance.

Nápad, tisknout vlastní linoryty také někam jinam než na papír, přišel v roce 2019, kdy jsem už několikát marně hledala to "své" tričko s potiskem.

Jako velká milovnice secondhandů jsem snad ani nemohla sáhnout po novém tričku. Všechno oblečení s potiskem VOD MÁSLA je zakoupené v secondhandu, v perfektním stavu a kvalitě. Je samozřejmě vždy vyprané, vyžehlené a s láskou potisknuté originálními vlastnoručně vyrobenými linoryty. 

Po důkladných zatěžkávacích zkouškách BARVA vs. PRAČKA jsem začala trička prodávat dál než v kruhu přátel. V lednu 2020 jsem si založila živnost a od června téhož roku je tento můj koníček také hlavní pracovní náplní.
A je to radost!


S láskou k lidem, planetě a řemeslu!